יצירת קשר

לפרטים נוספים אנא מלא/י את פרטייך וניצור עימך קשר בהקדם.

שם
טלפון
אימייל
הודעה

הודעות האתר

  • סידור מטבח עשה זאת בעצמך סידור המטבח - חוברת הפעלה ב-3 חלקים, קל ברור ופשוט ובעיקר מקצועי, בשיטת עשה זאת בעצמך. מומלץ לקרוא לאט ובעיון וליישם צעד אחרי צעד. מובטח לכן מטבח כמו שלא חלמתן אפילו.
  • עובדות על סדר/אי סדר שאנחנו יודעים או לא 1. לעשיית סדר בבית הפיזי יש פוטנציאל גדול להוביל לסדר בבית האישי (נפשי) ומשם לעשיית סדר בתחום הבין אישי (בבית ובכלל).  
  • סירים …סירים…מכסים… כאשר יש לנו מספיק מקום לכל הסירים על מכסיהם….. אשרנו. אך כאשר אין מספיק מהדבר הזה שנקרא מקום אכסון...
  • סידור המזווה וקניה במידה כאשר כל המוצרים הקשים מפוזרים אי שם בארון/ות יש סיכוי גדול ש:
  • מסמכים / דואר אשרי האנשים אשר מתייקים מסמכים שנייה אחרי שנקראו (אפילו יום אחרי , אשרי) אם אינכם נמנים באותה קטגוריה, המלצתי:
ראשי המלצות נובמבר 2009 - (רמת השרון) סידור בית מס' חודשים לאחר מעבר דירה

נובמבר 2009 - (רמת השרון) סידור בית מס' חודשים לאחר מעבר דירה

רציתי להיכנס לביתנו החדש ולהשאיר מאחור את הצעצועים והבגדים שכבר אינם מתאימים, את הניירת המיותרת ואת כל החפצים המיותרים איתם נסחבתי מבית לבית מבלי לדעת מדוע...
אבל מעולם לא היה לי הזמן והכוח הנפשי להחליט להיפתר מהם. רציתי גם למצוא מקום לכל המסמכים שעדיין לא הגיע הזמן לזרוק ושהצטברו בשנים האחרונות בערמות שמחכות לאותן שבתות שמעולם לא הגיעו, אותן אקדיש לעריכת סדר. ואז הגיע אניק וביעילות, רצינות, וללא מנוחה, בעבודה משותפת וגם לבדה, חדר, חדר, ערימה ערמה, סדרה, מיינה, הציעה ולבסוף השאירה אותי עם ארון בגדים מתוקתק, מגרות מסמכים ממוינות ומסודרות, מדפים יפים וממוינים, ואפילו תלתה עבורי את התמונות על הקירות.

את השקים עם בגדי תינוקות וצעצועים רבים, וריהוט ישן ומיותר נתתי לנזקקים, גם זה בעזרת אניק - והסיפוק גדול אף יותר.

בקרוב אבקש מאניק לבוא שוב ולסדר ולמיין את מה שהצטבר בשנה האחרונה. בהתחשב בתוצאה - התשלום הוגן וההשקעה כדאית. בקיצור:

מומלץ!

חלי דנקנר, רמת השרון